Pradžia

Įmonė verta pasitikėjimo

UAB Kauno Daisotra įkurta prieš du dešimtmečius. Profesionalus įmonės valdymas grįstas šeimyninėmis vertybėmis užsitarnavo pasitikėjimą tarp klientų. Per 20 pastarųjų metų įmonė užaugo ir sūlo platų transportavimo ir logistikos paslaugų spektrą visoje geografinėje Europoje.

Žinomi Europoje

Mūsųstransporto kompanijos komanda – tikri savo srities profesionalai, kuriais pasitiki daugiau nei 2 000 klientų. Jums galime pasiūlyti įvairias krovinių gabenimo bei logistikos paslaugas. Visi mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti ir saugūs.

Įvairialypės transporto paslaugos

UAB Kauno Daisotra misija – pritraukti ir išlaikyti klientus teikiant profesionalias transporto bei logistikos paslaugas, įgyti klientų pasitikėjimą ir pagarbą ne įmonės dydžiu – o kokybišku aptarnavimu, tuo pačiu išlaikant dinamišką augimą.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

Saugus ir greitas krovinio transportavimas grįstas profesionaliu vadybininkų ir vairuotojų darbu. Darbo kokybė užtikrinama transportavimo procesų kontrole ir nuolatinio personalo tobulėjimo dėka.

UAB Kauno Daisotra būdama atsakinga rinkos dalyve užtikrina savo darbuotojų nuolatinį tobulėjimą, naujovių diegimą, bei atitikimą šios dienos klientų augantiems lūkesčiams. Norėdami susisiekti su mūsų komanda dėl krovinių gabenimo , skambinkite +370 37 457474

SĖKMĖS
GARANTAS

Kol kitos transporto kompanijos siūlo vieno tipo transporto priemones, mes galime pasiūlyti žymiai daugiau: nuo krovinio gabenimo įprastinėmis tentinėmis transporto priemonėmis, iki krovinių gabenimo didžiakūbėmis transporto priemonėmis.!

Kai verslui reikia krovinio gabenimo iš taško A į tašką B, mes pasirūpiname ne tik saugiu transportavimu, bet ir dokumentų tvarkymu, bei krovinio draudimu. !

KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS

Transportavimą padarome saugiu ir greitu

Nuo pirmos įkūrimo dienos (tai įvyko 1997 metais), visada vadovavomės tais pačiais sėkmingo verslo principais: paprastas, saugus ir greitas krovinių gabenimas tenkinantis tiek smulkaus verslininko, tiek didžiulės korporacijos logistinius poreikius.

KAS
MES TOKIE

Nuo paprasto tentinio sąstato iki didžiakūbio traukinio – mes galime sutalpinti viską!

Vykdydami klientų užsakymus, visada vadovaujamės principu: profesionali paslauga – patenkintas klientas. Mūsų transporto parkas prižiūrimas autorizuotose servisuose, vairuojamas profesionalių vairuotojų – užtikrins sėkmingą Jūsų krovinio pristatymą.

KODĖL
MES?

Kiekvienas mūsų komandos narys – profesionalus, motyvuotas darbuotojas, sukaupęs daugiametę patirtį transporto srityje. Jūs galite mums patikėti savo krovinius.

Mūsų parką sudaro virš 45 tentinių ir didžiatūrių transporto priemonių – verčia mus transporto rinkos lyderiais ne tik Lietuvoje bet ir visoje Europoje !

KĄ MES
SŪLOME

Mes siūlome greitą, saugų ir kokybišką krovinių pristatymą. 99% mūsų krovinių pristatoma prieš sutartą krovinių pristatymo laiką.

Pasitelkdami pagalbon transporto priemonių stebėjimo sistemą loctracker.lt, mes galime stebėti ir kontroliuoti transporto ir krovinių judėjimą, bei suteikti galimybę klientams patiems sekti savo krovinio judėjimą realiuoju laiku.

Ateities pl 30a, Kaunas, Lithuania

 

 

Kontaktai

Ateities pl. 30a, Kaunas LT 52163, Lietuva
Telefonas: +370 37 457 474, Faksas: +370 37 452 967

Mūsų teikiamos krovinių gabenimo paslaugos vertos Jūsų dėmesio